GAMYBOS LAIKAS

Prie kiekvieno gaminio yra pateikta gamybos laiko informacija. Nes kiekvienam produktui šis laikas skiriasi.

Gamybos laikas, kai turime visą būtiną informaciją užsakymo vykdymui, 3-7 darbo dienos.

Dėl tikslesnio laiko, susisiekite su mumis prieš užsakant shop@bestdograincoats.com

PRISTATYMAS

Užsakymams siųsti turime du pasiūlymus: greitasis paštas, kaina 25 eur ir economy klasės siuntimas nemokamas.

GREITASIS PRISTATYMAS mokamas

Pasirinkus greitąjį pristatymą, jūsų užsakymas bus perkeltas į eilės pradžią ir pagamintas bei išsiųstas kuo greičiau. Pagaminimui skiriame 1-2 darbo dienas praėjus 24h po užsakymo pateikimo (laikas per kurį turite teisę atšaukti užsakymą).  Siuntimas dažniausiai užtrunka 1-4 darbo dienas. Siuntimo tarpininkai pasirenkami atsižvelgiant į pasiūlytus įkainius ir terminus tą dieną.


ECONOMY PRISTATYMAS nemokamas

Užsakymus Lietuvos Paštu pristatome į visas užsienio šalis, kur gali pasiekti paštininkai. Pristatymas economy klasės paštu yra nemokamas.

Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkome AB Lietuvos paštas paslaugas dėl priimtiniausių kainų ir pristatymo sąlygų, bei užtikrintų šalies reguliavimo taisyklių, kurios leidžia pasitikėti, kad paslauga bus įvygdyta. Iškeliavusi siunta į užsienį, pasiekia jūsų vietinio Pašto paslaugų centrą. Jei esate nepatenkinti jų paslaugomis ar norėtumėte, kad siuntų būtų pristatyta kitu būdu, kviečiame susisiekti dėl Express paslaugos. Tiesiog, norėdami tinkmai įvykdyti siuntimo paslaugas turime rinktis teisiškai patikimus siuntimo partnerius.

Atkreipiame dėmesį, kad Siuntimo paslaugas mes įsigyjame ir nesame atsakingi, dėl jų paslaugų kokybės. Bet prisiimame atsakomybę, padaryti viską, kad Jūs siuntą gautumėte.

Tad jei siuntos negvote, prašome, kuo greičiau su mumis susisiekti, rasime sprendimą.

Siuntimo laikas priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo, situacijos šalyje, siuntų tarnybos apkrovų.

Siuntos visada turi sekimo kodus. Savo siuntas galite sekti per išsiuntimo pašto paslaugų portalą https://www.post.lt/siuntu-sekimas

O iškeliavus Jūsų siuntai į užsienį, sekimą lengviausiai sekti per savo šalies Pašto paslaugų siuntų sekimo sistemą arba https://www.ship24.com

Preliminarus siuntos keliavimo laikas:

Europos Sąjungos šalyse: 5 – 10 darbo dienų
Ne Europos Sajungos šalyse: 5 – 25 darbo dienos

Atkreipiame dėmesį, kad siuntimo laiką labai įtakoja Covid padariniai, pasikeitusios šalių politikos bei gamtinės stichijos.

EXPRESS siuntimas į užsienį kainuoja 40 eur, mes dalijamės šias išlaidas su Jumis pusiau. Prašome susisiekti asmeniškai dėl šios paslaugos, prieš ar po užsakymo pateikimo. Pasirinkus Express paslaugą, jūsų užsakymas automatiškai perkeliamas į eilės pradžią.Užsakymo vykdymui skiriama 1 darbo diena, jei netrūksta būtinų priemonių užsakymo įvykdymui. Siuntimas gali trukti 2-4 darbo dienas.Jei turite klausimų, susijusių su pristatymo būdais ar kainomis, prašome, susiekti su mumis.