Artėjant šventėms imame nerimauti ką, kam padovanoti. Nesinori gi bet ko, kad dulkes rinktų lentynoje ar taip ir pasibaigtų kupono galiojimo laikas neišdrįsus iššokti parašiutu.

Kadangi didžioji dalis jūsų draugų, kaip ir jūs, auginate šuniukus, mes norime pasidalinti Kalėdinių dovanų šunims idėjomis. Tokiomis personalizuotomis dovanomis sužavėsite ir savo šunis ir draugus auginančius šunis, nes parodysite jiems, kad žinote apie juos daugiau nei dauguma, kad jūs apgalvojote ir išrinkote daugiau nei dovaną, kad dovanojate rūpestį.

Mūsų kuriamus rūbus ir aksesuarus įtraukė į dovanų šunims sąrašą ir užsieniečiai dar 2018 metais, tad drąsiai galite rinktis jau kitų patikrintas dovanų šunims idėjas.

Geriaurios Kalėdinės dovanos šunims

Pasirinkę šuniškas dovanas, neapsiribokite tik kaulais, skanėstais (kuriuos nežinote, kokius mėgsta ar gali ėsti draugų šunys). Galite aišku stebėti įpročius ir iš anksto nuspręsti, ką galėtumėte padovanoti draugams, kurie augina šunis: stebėkite ar duoda skanėstų, kokį maistą renkasi, kuo rengia, kokius pavadėlius, antkaklius ir petnešas naudoja. Pamatykite, gal jie nusidėvėjo, gal mėgsta dažnai keisti ir dievina turėti jų daugybę įvairių spalvų.

Petnešos šunims

Pas mus galite įsigyti išskirtinių rankų darbo petnešų šunims ir pavadėlių. Kuo išskirtiniai? Kad tai vienintelės petnešos šunims tokio dizaino, puikiai atliepiančios Škotiškas šaknis ir šiuolaikinį poreikį – vartoti mažiau ir rinktis tausojančią madą. Mes pasirinkome džinsus, kurių nepavyko parduoti ir niekada nebuvo nešiotos – sukirpome ir pagaminome iš jų petnešas. Papuošėme škotišku kantuku, kas primins ne tik Škotiškas šaknis bet ir Kalėdas. Tad mūsų petnešos šunims – puikus nebrangus aksesuaras šunims ir nuostabi mintis apie gamtos tausojimą.

Antkakliai šunims

Jei nenešioja šuniukas petnešų, galima padovanoti išskirtinį rankų darbo antkaklį, kuriuos mes rekomenduojam. Antkakliai mūsų parduotuvėje yra White Dog prekinio ženklo.

Maudymosi reikmenys šunims: kosmetika šunims, rankšluosčiai šunims

Medvilninis rankšluostis šuniui su išsiuvinėtu logotipu ir netgi galima su vardu, puiki personalizuota dovana šuniukui ir jo šeimininkui. Norintiems dar labiau sužavėti tiek savo lepūniukus šuniukus tiek draugus auginančius šunis – padovanokite jiems ne tiesiog rankšluostį, o rankšluostį megztuką. Megztukas iš medvilninio minkštučio frotinio rankšluosčio. Puiki alternatyva rankšluosčiui, ypač vestukams, kurie labai mėgsta patys šluostytis išmaudyti. Nereikės bėgioti paskui su rankšluosčiu. Be to šuniukui bus jauku ir šilta, kol kailis džius.

Kosmetika šunims iš Biocos. Natūrali apsauga šunims – geriausia apsauga ir ideali dovana šunims parodantį jūsų begalinį rūpestį ir dėmesį! Eterinių aliejų sinergija ramiam jūsų augintinio poilsiui gamtoje. Biocos – natūrali apsauga šunims iš gamtos, kosmetika šunims. Šampūnas, muilas, apsauga nuo erkių, balzamai pėdutėms ir kremas nosytei, kondicionierius šunims.

Pėdučių spa

Škotiški aksesuarai šunims ir škotiški drabužiai šunims

Škotiški drabužiai šunims bus puikus akcentas per fotosesijas, gimtadienius, šventes, eisenas. Viskozė yra lengva kvėpuojanti medžiaga, neleis šuniukui sušilti. Royal Stewart rašto audinys yra labai populiarus tarp škotiškų veislių šuniukų augintojų. Taip pat šis audinys labai išpopuliarėja prieš Kalėdas. Karališkasis Stiuarto (Royal Stewart Red plaid) raštas. Juo puošiasi pati Anglijos Karalienė).

Škotiški drabužiai šunims (paltukai, suknelės) siuvami su atšvaitiniu kontūru. Tai suteikia rūbui gražesnę formą ir papildomą naudą, pagerėja matomumas tamsoje. Lengvai rasite augintinį pašvietę žibintuvėliu, o pravažiuojančios mašinos ir dviračiai lengvai pastebės Jūsų mažylį tamsesniu paros metu.

Netinkamos Kalėdinės dovanos

Daugiau Kalėdinių dovanų šunims idėjų galima rasti panaršius internete:

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/augintiniai/kaledines-dovanos-augintiniams-jusu-numyletinis-gali-tapti-elniu-rudolfu-1036-897352

Recommended Posts