Grąžinimas

Jei norite atšaukti užsakymą, susisiekite su mumis kuo greičiau nuo užsakymo pateikimo, idealiausia per 24h nuo užsakymo pateikimo. Vėliau gali būti pradėtas vykdyti užsakymas ir atšaukti užsakymo nebegalėsite.

Visi užsakymai pradedami vykdyti tik gavus užsakymą ir apmokėjimą. Tai reiškia, kad galite pateikti daugiau inforamcijos apie savo užsakymą ir mes atsižvelgsime į juos vykdydami užsakymą. Tai taip pat reiškia, kad grąžinimui prekių negalime priimti, kurios yra psiūtos pagal jūsų augintinių išmatavimus. Atgal priimame aksesurus, kuriuos galima lengvai pritaikyti daugiau šuniukų. 

Jei norite grąžinti prekę, pirmiausiai susisiekite, idealu, jei galėtumėt susisiekti per 14 dienų nuo siuntos išsiuntimo dienos. Bet šiuo metu, pastebint siuntų vėlavimo laiką, prašome susisiekti iš karto gavus prekę, jei nutarėte ją grąžinti.

Rūbai pasiūti pagal jūsų šuns išmatavimus (visi rūbai, išskyrus aksesuarus) priimami koregavimui be papildomo atlygio, tačiau atgal nepriimami. 

Už papildomas siuntimo išlaidas patirtas dėl koregavimo ar grąžinimo, susimoka pirkėjas.

Atkreipiame dėmesį, kad visą procesą vykdome pačios, ir esame atsakingos už visą eigą, išskyrus siuntimo paslaugas, kurias įsigyjame iš trečiųjų asmenų. Prisiimame atsakomybę pristatyti Jums prekes, bet nesutinkame grąžinti pinigus už dingusias siuntas. Dingusias siuntas mes sutinkame išsiųsti dar kartą. 

Dydžio neatitikimai dažniausiai pasitaiko dėl klaidų matuojant šuniuką, todėl mes paruošėme daug papildomos informacijos, kaip teisingai išmatuoti. Prašome susipažinti su pateikta informacija prieš pateikiant matavimus. Jei kyla klausimų, kurį dydį rinktis, susisiekite su mumis tiesiogiai. Atkreipiame dėmesį, kad išmatavimai pateikti mūsų išmatavimų lentelėjė yra beveik visi vestukų tipo/dydžio šuniukų, tad jei negalite išsirinkti, pirmiausiai permatuokite šuniuką.