CiuCiu - lyg jaukus apkabinimas Jūsų šuniukui

Drabužiai vidutinio dydžio šunims: lietpalčiaipaltukaistriukytėsmegztukailiemenėslininiai kombinezonaipetnešos

Praktiški rūbai saugantys nuo purvo, lietaus, šalčių, vėjo, saulės, kibišų ir erkių bei Škotiška kolekcija pasipuošti prieš Kalėdas ar šeimos fotosesijas, škotiškas eitynes, svarbiomis progomis.

Pagaminta Lietuvoje.

Audiniai tylūs ir kokybiški, nešnara, nevelia plaukučių, atlieka apsauginę funkciją ir suteikia papildomo komforto, o ne varžo šuniuką.

Šuniukų rūbų konstrukcijos sudarytos taip, kad būtų patogu ir paprasta aprengti. Tobulinam konstrukcijas, kad šis procesas būtų kuo paprastesnis.

Rūpinamės, kad kuo mažiau užtruktumėte šuniuką rengdami, prižiūrėdami rūbus ir kad apsaugotumėte augintinius, kiek įmanoma nuo aplinkos žalingo poveikio, tam kuo daugiau laiko galėtumėt skirti prasmingam bendravimui su šuniuku.

Rūbai šuniukams

 

Lengvi, patogūs, greitai uždedami, tylūs lietaus rūbai šunims, dengiantys visą kūną drabužiai šunims – kombinezonai arba kitaip lietpalčiai. Mergaitėms ir berniukams skirtingi dizainai. Galima personalizacija. Reguliuojamas dydis. Atšvaitai.

Lininiai vasaros kombinezonai šunims, saugantys nuo purvo, dulkių, kibišų, saulės, erkių. Sudrėkinsu galima naudoti, kaip vėsinantį rūbą. Atšvaitai. Dydžio reguliavimas. “Stop erkės” etiketė – nurodanti praeiviams rūbo paskirtį.

Mus rekomenduoja

Louby

TV žvaigždė, triukų profė/UK

Emma ir Eve

Australija

Nisha ir Nala

Fotografė iš Vokietijos

Totoša

Fotografė/Rusija

Treus

Vokietija

Haku

Fotografas/Japonija

Sami

Tinklaraštininkė/Portugalija

Snowflake Mountain

Veislynas/Vokietija

Harley ir Lilly

Australija

Paltukai šunims pavasariui, žiemai, rudeniui. Įvairūs modeliai: neperšlampantys, šilti, languoti, suknelės tipo, džinsiniai, vinilo.. 

Fliso megztiniai šunims saugos nuo purvo, lietaus, sniego kunkolų, šalčio. Nevels plaukučių, audinys puikiai išlaiko savybes ilgą laiką net po daugelio skalbimų, nesielektrina. Patogus dizainas, lengvas uždėjimas, dailios prasmingos detalės. Megztiniai šunims gali būti su gobtuvu ar be. Įvairios spalvos ir dizainai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima išsiuvinėti šuniuko vardą?

Taip, už papildomą mokestį išsiuvinėjamas antsiuvas su Jūsų šuniuko vardu ir prisiuvamas prie rūbo: ant gaubtuvo, apykaklės. Striukytės The Dog vardai siuvinėjami tiesiai ant rūbo.

Ar galima pasirinkti tikslius matmenis, nestandartinius?

Taip, galima pasirinkti individualius matmenis šuniuko rūbams. Tik prašysime šiek tiek ilgiau luktelti su užsakymo įvygdymu.

Ar siunčiate į visas pasaulio šalis?

Taip, drabužius šunims siunčiame į visas pasaulio šalis.

Ar galiu su Jumis susisiekti dėl daugiau informacijos ir pagalbos renkantis?

Taip, tikrai kviečiame susisiekti jei reikia pagalbos renkantis šuniuko aprangą.

Ar galiu rasti daugiau jūsų šuniukų rūbų nuotraukų ir pavyzdžių?

Tikrai taip, kviečiame sekti mus socialiniuose tinkluose, kur mes ir mūsų klientai dalijasi nuotraukomis ir video. Nuorodos šiek tiek žemiau.

Kaip žinoti, savo šuniuko dydį?

Pirmiausiai reikia išmatuoti šuniuką, tada palyginti su standartiniais dydžiais ir išsirinkti artimiausią. Jei nerandate, galite rinktis individualaus dizaino.

Ar galiu grąžinti, paprašyti pakoreguoti, jei kažkas netiko?

Taip, priimame užsakymus atgal korekcijoms ar pakeitimui dydžio. Jei užsakėte standartinį dydį, kainuos tik siuntimas atgal. Jei rinkotės individualaus dizaino rūbą - pakoreguosime nemokamai ir išsiųsime atgal.

Ar nebijos šuniukas rengtis?

Pasitaiko labai jautrių šuniukų, kurie nemėgsta rengtis. Bet tai galite suprasti pabandę uždėti bet kokį rūbą. Dažniausiai šuniukai bijo traškančių ir šiugždančių audinių (šuniukų klausa yra labai stipri ir jiems per didelis triukšmas gaunasi). Būna, kad šuniukai bijo judėti, kai rūbo dydis neatitinka: uždengiama uodega su per ilgu ar per siauras rūbas neleidžia judėti laisvai. JEi abejojate dėl dydžio, visada galite su mumis susisiekti ir pasitarti.

2014

Užsakymų įvygdyta

912

Laimingų klientų

36

Veislių aprengta

384

5* įvertinimai

Kad Kalėdų atvirutės būtų pačios gražiausios, aprenkite savo mažuosius augintinius languotąja kolekcija. Škotiški drabužiai šunims, ne tik pasipuošti, bet ir apsisaugoti nuo purvo, šalčio, lietaus, vėjo.