Bendradarbiaukime

Mes kuriame rūbus šuniukams su tikslu trumpinti laiką skirtą maudynėms ir namų, mašinos valymams bei vizitams pas veterinarus, 

kad laikas su augintiniu būtų kuo linksmesnis ir prasmingesnis.

Galime tiekti į Jūsų parduotuvę, eshopą, kirpyklą, kitokias gyvūnų prekių parduotuves mūsų kuriamus rūbus arba sukurti kolekcijas tik jums. Dirbame įvairiais modeliais, tame tarpe ir konsignacijos.

Atsiųskite savo prekybos vietos nuotraukų, ar eshopo nuorodą siųsdami užklausą. 

Norėtumėte atstovauti ir reprezentuoti mūsų produktus? Lauksime Jūsų užklausų ir pasiūlymų.

Bendradarbiavimas

Mes kuriame daug įdomaus šuniško turinio, turime savo mylimą publiką, rašome straipsnius, fotografuojamės, filmuojamės. Jei matote galimybę su mumis draugauti ir pasidalinti įdirbiais: kviečiu susisiekti.

Mus ypatingai domina: veterinarai ir veterinarijos klinikos, gyvūnų prekių parduotuvės, tv ir radijos laidos apie gyvūnus, gyvūnų fotografai, šunų dresuotojai, šunų viešbučiai, šuniukų kirpyklos, šuniukų parodų aktyvūs dalyviai, tinklaraštininkai susiję su šuniukų temomis.

Dog fashion consultation

Jei turite klausimų, idėjų bendradarbiavimui, pasiūlymų, planų, ar noro kurti savo šunišką verslą, rezervuokit laiką mūsų kalendoriuje ir galėsime apie tai pasikalbėti online susitikime.

Turite idėją dėl šuniukų rūbų ir norite jas įgyvendinti? Net jei neturite, mes padėsime.

Modelių kūrimas, pavyzdžių siuvimas, lekalų išdėstymas, lekalų dauginimas dydžiais, užsakymų siuvimas.

Norite savo šuniukų rūbų kolekcijos, bet nežinote nuo ko pradėti? Kreipkitės, pasikalbėsime ir viską aptarsime. Rezervuokite laiką online susitikimui, kad susipažinti.

Šuniukų rūbų iliustracijos

Turite idėją, kaip tai gali atrodyti? Net jei neturite, mes nupiešime. Sukursime. Pasiūsime ir nufotografuosime.

dog fashion illustartion