Tik trumpą savo gyvenimo laikotarpį mus lydi besąlygiškai mus įsimylėję – mūsų keturkojai draugai. Jie mums skiria visą savo gyvenimą, o didžiąją laiko dalį praleidžia laukdami, kol grįšime namo. Tokia aktyvių miesto žmonių ir jų augintinių realybė. Gyvendami mieste susiduriame su daug iššūkių: per mažai laiko viskam, daug purvo ir dulkių gatvėse, per mažai laiko išvykoms į gamtą, daug veiklų, ir norisi švaros mažiausiais energijos kaštais. 

Džiaugiamės galėdami kurti produktus, kurie padeda tą laiką, kurį gyvename kartu su augintiniu praleisti kuo prasmingiau. 

                                                              🐾🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 

Rima Kasnauskytė „CiuCiu“ įkūrė dar 2015 metais su mintimi apsaugoti miesto šunis nuo dulkių, purvo, lietaus, erkių, vėjo ir šalčio, jaukiai apkabindama šuniukus savo kurtais rūbais. Ji norėjo pailginti smagų laiką su šunimi, sumažindama maudynių poreikį, tvarkymuisi skiriamą laiką, nerimą dėl erkių, sveikatos problemų, lietaus ar sniego. Nuo vaikystės turėtus siuvimo įgūdžius Rima panaudojo kurdama apsauginius drabužius šunims. 

                                                               🐾🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 

Kiekvieną kartą, kai grįšite namo iš pasivaikščiojimo, jūsų šuo bus dėkingas, kad nesimaudė, jausis jaukiai ir saugiai. 

                                                               🐾🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 

Siūlome įvairių tipų rūbų įvairioms šunų asmenybėms. Kai kurie šunys mėgsta drabužius ir gali dėvėti kombinezonus dengiančius visą kūną. Kiti nelabai mielai rengiasi, todėl turime ir mažiau dengiančių striukyčių, paltų ir liemenių. Mūsų parduotuvėje rasite nemažai britiško stiliaus šunų drabužių.

                                                               🐾🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 

Pasivadinome CiuCiu. Taip kaip kviečiame šuniukus pas save.

O šuns atėjimą, pasirodymą žymi letenėlės antspaudas, kurį panaudojome savo logotipe. 

                                                                🐾🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 🐾 

Visą verslo idėją Rima pradėjo dar 2015 m., po daugybės bandymų nupirkti drabužius savo mylimai Vakarų Škotijos Baltajai Terjerei – Dinai. Vestukai yra trumpi ir ne tokie ploni, dėl ko dažnai standartiniai šunų drabužiai jiems netinka. 

Baltas Dinos kailis dažnai purvinosi, o jautri oda skatino vengti maudinių. Į ilgus plaukus lengvai patekdavo erkės ir varnalėšos. Rimai reikėjo sprendimo. Todėl ji nusprendė pagaminti rūbus pati, tuo labiau, kad nuo vaikystės mokėjo naudotis siuvimo mašina. Rima savo kūryba pasidalijo socialiniuose tinkluose ir iškart sulaukė užklausų. Buvo aišku, ką daryti toliau. 

Šiandien esame jau komanda: merginos tikinčios bendra vizija ir tais pačiais idealais. Kuriame ir tobuliname savo produktus, kad ir toliau galėtumėt apsaugoti savo geriausius draugus ir daugiau laiko su jais praleistumėt smagiai žaisdami, be rūpesčių.

CiuCiu – dievinantiems šunis